Sociální klinika přijímá mapující terapeutySociální klinika je unikátní projekt, který zpřístupňuje krátkodobou terapii lidem, kteří by jinak na ni nedosáhli. Služba je klientům poskytována za příspěvek dle jejich finančních možností.

Koho hledáme?

Psychiatra nebo psychologa s terapeutickým výcvikem a delší zkušeností s prací s klienty v krizových službách, na příjmovém oddělení nemocnic nebo v obdobných pracovních pozicích.

Podmínkou přijetí je dokončený psychoterapeutický výcvik a výcvik v krizové intervenci.

Výhodou je „dobré oko“ na odhad kapacity klienta pracovat v kontraktu krátkodobé terapie (12 sezení), popř. koučování (8 sezení).

Jakou mírou se zapojit?

Záleží na individuální domluvě mezi mapujícím terapeutem a koordinátorkou Sociální kliniky. Jedná se především o nárazovou činnost, tj. průměrně 2-4 mapovací rozhovory/měsíc.

Ve kterých krajích hledáme terapeuty?

Především do Prahy, Brna, Plzně, Ostravy, Olomouce, Zlína. Mapující terapeut může působit rovněž i v okolních regionech.

Face to face nebo online?

Postupně se velmi snažíme o osobní setkávání mapujícího terapeuta s klientem, zároveň podporujeme jistou flexibilitu díky online komunikaci pro klienty se zdravotní indispozicí nebo horší dostupností v daném působišti klienta.

Poskytujeme odměnu?

Ano, tato služba je honorována ve výši 800 Kč/mapující rozhovor včetně zpracování zápisu.

Mapující terapeut je součástí týmu Sociální kliniky, proto je vítán na společných akcích, budeme rádi za účast na zajímavých projektech Sociální kliniky.

Forma zapojení?

DPP nebo DPČ, případně fakturace

Pro více informací kontaktujte koordinátorku SK Denisu Krumpovou (koordinator@socialniklinika.cz.) nebo +420 733 644 268.

Těšíme se na Vás!