Aktuality

Online psychologické poradenství

Omlouváme se, aktuálně naši terapeuti nemají kapacity pro poskytování této služby. V případě, že potřebujete akutní pomoc, volejte linky důvěry, které fungují nonstop a zdarma.

Pro koho je služba určena?

Pro lidi zasažené náročnou situací, kteří potřebují akutní krizovou péči, nabízíme 3 online konzultace s krizovým interventem zdarma. Nově nabízíme konzultace pro dospívající ve věku 16-18 let, jsou také mezi námi, prožívají nesnadné dlouhé období obav a nejistot a jsou na to sami. Anonymní službu pro dospívající poskytujeme bez souhlasu zákonných zástupců.

S čím se na nás zájemci obracejí?

Opakovaná témata: krize a nejistoty, pandemie, škola, vztahy, životní změny, dospívání.
Popisovaný psychický stav, emoce: depresivní nálady, úzkosti, sebepoškozování, suicidální myšlenky, smutek, pláč, pocit prázdnoty…

Jak online pomoc probíhá?

  • konzultace probíhá zcela bezplatně
  • standardní délka konzultace je 45 minut
  • forma pomoci dle vaší preference (telefon/Skype/WhatsApp)
  • možnost anonymizovaného kontaktu (respektujeme vaše soukromí)
  • doporučený počet konzultací přibližně 1 x týdně, max. 3 konzultace

Kdo za nabízenou pomocí stojí?

Tým profesionálních krizových interventů a psychoterapeutů z řad Sociální kliniky a Českého institutu biosyntézy je připravený poskytovat online psychologickou pomoc.

Upozornění: Časové možnosti terapeutů jsou omezené, prosíme o pochopení. Terapeuti a krizoví interventi poskytují službu jako dobrovolníci bez nároku na odměnu

Jak to funguje?

  1. Vyplňte dotazník (lze anonymně)
  2. Koordinátorka vás co nejdříve e-mailem propojí s terapeutem.

Tato služba je poskytována na náklady Sociální kliniky. Pokud byste chtěli tuto mimořádnou činnost podpořit, prosím, zapojte se do výzvy Darujme.cz.

Finanční prostředky budou použity na pokrytí provozu Sociální kliniky.

Děkujeme
Tým Sociální kliniky

V případě, že potřebujete akutní pomoc, volejte linky důvěry, které fungují nonstop a zdarma: https://psychoportal.cz/linky-duvery/.