Na začátek stránkyLíbí se Vám myšlenka Sociální kliniky? Vzpomenete si, kolik podpory se Vám v životě dostalo? Pošlete ji dál, pomozte lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

Terapeuti Sociální kliniky pracují s našimi klienty bez nároku na odměnu. V současné době jsme schopni pomoci více než 150 lidem za rok. Díky darům od obyčejných neobyčejných lidí, lidí jako jste vy, dokážeme kvalitní psychoterapeutické služby zpřístupnit dalším klientům a klientkám.

Sportujte za Sociální kliniku

Podpořte nás svou sportovní aktivitou. Za běh, jízdu na kole, chůzi a další aktivity můžete sbírat body a poslat je našemu projektu u Nadace ČEZ.

Darujme.cz

Prostřednictvím tohoto portálu nám můžete svůj příspěvek posílat pravidelně, nebo jednorázově.

Přímý finanční dar

Dalším způsobem, jak nás můžete podpořit, je zaslat přímý finanční dar na náš účet 274687575/0300.

Pro co Váš příspěvek využijeme? Především pro:

  • zajištění chodu Sociální kliniky
  • pronájem prostor
  • vstupní sezení s klienty
  • supervize pro terapeuty

Služba zdarma

Podpořit nás můžete také nefinančně tím, že nám nabídnete službu zdarma. V případě, že s námi chcete spolupracovat, budeme rádi, když se nám ozvete, abychom se společně domluvili, jaká forma spolupráce bude pro obě strany nejlepší.

Jsme Vám vděční, že naši činnost podporujete. Děkujeme.Chcete-li věnovat dar Sociální klinice a odečíst si tuto částku ze základu daně, rádi Vám vystavíme darovací smlouvu. Stačí nám napsat na adresu socialniklinika@socialniklinika.cz nebo zavolat na telefonní číslo
+420 776 688 922 (Anna Audrlická).

Více informací najdete v Manuálu pro dárce.